NAJLEPSI W MAKROREGIONIE

16 i 17 czerwca w Przemyślu odbył się Makroregionalny Turniej Mistrzów Wojewódzkich w piłce ręcznej chłopców rocznika 2004.
turniej-mistrzow-wojewodzkich_3Była to impreza kończąca rozgrywki dla tej kategorii wiekowej. Startowały najlepsze drużyny klubowe z województw podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i małopolskiego. Dwudniową rywalizację sportową wygrał przedstawiciel województwa małopolskiego zespół SKS Kusy Kraków, który pokonał drużyny AZS UMCS Lublin, UKS SP 14 Przemyśl oraz zespół Vive Tauron Kielce.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Kamil Szeląg , wyróżniającymi zawodnikami zostali jeszcze Aleksander Węgiel, Filip Wrona, Szymon Pleszyński i Daniel Drożdż wszyscy z Kusego Kraków.