Archiwa dla Grudzień2017

Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w Piłce Ręcznej

_frontturniej_mikolajkowy2017_5Ponad 700 uczniów klas czwartych, piątych i szóstych z całego kraju wzięło udział w Turnieju Mikołajowym w piłce ręcznej w Kielcach w dniach 1-3.12.2017 r. Nasze zespoły startowały w swoich kategoriach wiekowych wspierane zawodniczkami ze SP nr 89.

KLASA IV dziewczęta – I miejsce
najlepsza bramkarka turnieju klas IV – Emilia Dragosz
najlepsza zawodniczka zespołu – Patrycja Ziomek

KLASA IV chłopcy – IV miejsce
najlepszy zawodnik zespołu – Jakub Nowak

KLASA V dziewczęta – VII miejsce
najlepsza zawodniczka zespołu – Martyna Mochal

KLASA V chłopcy – VII miejsce
najlepszy zawodnik zespołu – Adrian Trójniak

KLASA VI dziewczęta – IV miejsce
najlepsza zawodniczka zespołu – Nikola Leśniak

Skład dziewcząt klasy IV – Karaś Kamila, Szulda Nikola, Żywczak Julia, Dragosz Emilia, Świerczek Magdalena, Marzec Natalia, Policht Zuzanna, Pieczarka Zuzanna, Siewierska Bianka, Wasita Weronika, Cieślik Alicja, SP 89 – Ziomek Patrycja, Nerć Aleksandra, Dyrka Zuzanna, Maciasz Anna, Hornik Daria, trener Anna Burek

Skład chłopców klasy IV – Mastalerz Daniel, Żmuda Paweł, Pietrzyk Szymon, Banachowicz Szymon, Nowak Jakub, Psuj Adrian, Latko Karol, Szpakowski Piotr, Szkaradek Filip, Pawlina Bartłomiej, trener marek Ćmil

Skład dziewcząt klasy V – Bochaczyk Kinga, Korszla Oliwia, Paciorek Gabriela, Mochal Martyna, Piocha Justyna, Leśniak Magda, SP 89 – Głuch Maria, Piątkowska Nadia, Skrobiś Klaudia, Mika Emilia, Porębska Paulina, Cichy Zuzanna, trener Dorota Jakubowska

Skład chłopców klasy V – Burmer Adrian, Kołodziej Jan, Kuszaj Dawid, Zych Dawid, Pac Dariusz, Pawlina Oliwier, Piskorz Oliwier, Sochacki Szymon, Szot Jakub, Gaudyn Daniel, Szczepaniec Filip, Strojek Antoni, Ślęzak Oskar, Windys Kamil, Patla Kacper, Musiał Mateusz, Kopieniak Mateusz, Jakosz Maciej, Trójniak Adrian, trener Maciej Grzyb

Skłąd dziewcząt klasy VI – Leśniak Nikola, Wilkosz Oliwia, Kowalczyk Marcelina, Ciastoń Kinga, Pituła Nikola, Kotnis Aleksandra
Roszkowska Aleksandra, Filo Martyna, Najder Zuzanna, Pawłowska Oliwia, Adamiak Patrycja, Chochół Patrycja, Kruczek Julia, Drozd Kornelia, Michalik Patrycja, trener Iwona Pietrzyk

Gratulujemy !!!

galeria zdjęć