SKS Kusy Kraków  | Tagmecze | SKS Kusy Kraków 

Archiwa dla mecze

XXXIV Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej

Rysunek1.cdr

XXXIV Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej dla drużyn dziewcząt i chłopców, odbył się w w dniach 26.04 – 28.04 2014 r.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w zawodach i za sportowego ducha walki.

 

 

W Krakowie zakończył się największy turniej piłki ręcznej w Polsce – Lajkonik Cup 2014. W sumie 71 ekip dziewczęcych i chłopięcych rywalizowało w trzech kategoriach wiekowych na sześciu krakowskich halach.
Oficjalna strona:
LajkonikCup.pl

Media o turnieju:

 

Wyniki w poszczególnych grupach wiekowych Lajkonik Cup 2014:

Dziewczęta 1999 – końcowa kolejność:

1. Ruch Chorzów
2. MOSM Tychy
3. MTS Kwidzyn
4. SKS Kusy Kraków
5. Zagłębie Lubin
6. Onnereds II Szwecja
7. Handball 28 Wrocław
8. UKS Dziewiątka Legnica
9. Sport/Mella Estonia
10.UKS Dąbrówka Gniezno
11.Onnereds I Szwecja
12.PMOS Busko Zdrój
13.SPR Olkusz
14.MKS Kraśnik
15.Start Pietrowice Wlk.
16.Otmęt Krapkowice

Dziewczęta 2000 – końcowa kolejność:

1. HC Hlucin Czechy
2. MKS Zagłębie I Lubin
3. Hrabuvka Czechy
4. SKS Kusy Kraków
5. PM Tarnów
6. SPR Olkusz
7. Handball 28 Wrocław
8. Zagłębie II Lubin

Dziewczęta 2001 – końcowa kolejność:

1. SKS Kusy I Kraków
2. Start Pietrowice Wlk.
3. Tauras Litwa
4. Zagłębie Lubin
5. SPR Olkusz
6. Orły SP 129 Kraków
7. SKS Kusy II Kraków
8. Szczypiorniaki Kraków

 

Chłopcy 1999 – końcowa kolejność:

1. UKS Krakowiak 85 Kraków
2. MKS PM Tarnów
3. Trops Poddębice
4. Olimpia Banie
5. Kusy I Kraków
6. MKS Biłgoraj
7. MTS Kwidzyn
8. MOS Wrocław
9. Tauras I Litwa
10. MOSiR Bochnia
11. Onnereds Szwecja
12. Kusy II Kraków
13. Tauras II Litwa
14. PMOS Busko Zdrój
15. Kusy III Kraków

Chłopcy 2000 – końcowa kolejność:

1. SKS Kusy I Kraków
2. Trójka/Saturn Kłodzko
3. Viret CMC Zawiercie
4. Melitopol Ukraina
5. Dziewiątka Legnica
6. MKS PM Tarnów
7. Pogoń 1945 Zabrze
8. MTS Kwidzyn
9. Zorza Bogoria
10. Kusy II Kraków
11. MOSiR Bochnia
12. Kingissepp Rosja

Chłopcy 2001 – końcowa kolejność:

1. SKS Kusy I Kraków
2. UKS Zorza Bogoria
3. PMOS Busko Zdrój
4. Kingissepp Rosja
5. SM Tauras Litwa
6. Zagłębie Lubin
7. UKS Olsztyniak Olsztyn
8. Orły / SP 129 Kraków
9. MOSiR Bochnia
10. Tajfun Harbułtowice
11. UKS Szczypiorniaki Kraków
12. SKS Kusy II Kraków