Archiwa dla Maj2019

1/8 Pucharu ZPRP Młodzików

W Zabrzu w dniach 17-19.05.2019 odbył się kolejny etap rozgrywek Pucharu ZPRP w piłce ręcznej chłopców.Nasi młodzicy zajęli II miejsce i wywalczyli awans do kolejnego etapu rozgrywek, które odbędą się od 31 maja do 2 czerwca w Ustroniu. Zagrają tam z zespołem gospodarzy, Łodzią i Obornikami Wielkopolskimi. Stawką jest awans do najlepszej czwórki w Polsce.
Mamy awans do najlepszej ósemki w Polsce!!!

Skład drużyny:
Szeląg Kamil, Wrona Filip, Babrzymąka Igor, Doniec Jacek, Węgiel Aleksander, Pabian Łukasz, Dragosz Jan, Kwatera Filip, Adamski Patryk, Kmiecik Mateusz, Pletniow Eryk, Jakosz Maciej, Smagowicz Szymon, Strojek Aleksander, Baran Dominik, Pleszyński Szymon

Trenerzy:
Katarzyna Pawłowska, Bartłomiej Jarosz

BRAWOOOOO
Trzymamy mocno kciuki 👍😀

1/8 Pucharu ZPRP Młodziczek

W Legnicy w dniach 10-12.05.2019 odbył się kolejny etap rozgrywek Pucharu ZPRP w piłce ręcznej dziewcząt.

W pierwszym meczu przegrywamy po zaciętym meczu z drużyną gospodarzy EUCO UKS Dziewiątka Legnica 22:24
W kolejnym meczu rozgrywamy niesamowity mecz z SPR Gdynia, pełen emocji, zwrotów akcji zakończony przegraną naszego zespołu 23:24. Zabrakło odrobiny szczęścia.
Nasze zawodniczki zajęły III miejsce w turnieju 1/8 Pucharu ZPRP, wygrywając ostatni mecz z Energą Koszalin 24:21😀💪⚽

Najlepszą zawodniczką naszego zespołu uznano: Julię Krasek.
Wracamy do domu z uczuciem niedosytu, ale z podniesionymi głowami i zostawionym na parkiecie serduchem. Plasujemy się na miejscach 9-12 w Polsce.
Zdobywamy kolejne doświadczenia, przed nami kolejne wyzwania.

Skład drużyny:
Leśniak Nikola, Walczak Emilia, Plucińska Oliwia, Pękala Gabriela, Rogóż Weronika, Kowalczyk Marcelina, Makara Zuzanna, Zając Kornelia, Gałan Wiktoria, Michalec Karolina, Janus Weronika, Krasek Julia, Szafrańska Oliwia, Kopycińska Zuzanna.
Trenerki:
Anna Burek, Lidia Walczyk
Brawo!!!!

1/16 Pucharu ZPRP Młodzików

W 3-5.05. 2019 w Lublinie odbył się turniej piłki ręcznej, w którym grali nasi zawodnicy o awans do dalszej rundy.

Nasi zawodnicy dzielnie walczyli w każdym meczu i zajmując II miejsce w swojej grupie, zdobyli upragniony awans.
Brawo zawodnicy, brawo trenerzy!!!
Skład drużyny:
Doniec Jacek, Węgiel Aleksander, Wrona Filip, Szeląg Kamil, Pabian Łukasz, Dragosz Jan, Kwatera Filip, Babrzymąka Igor, Adamski Patryk, Strojek Aleksander, Kmiecik Mateusz, Pletniow Eryk, Trójniak Adrian, Jakosz Maciej, Demartin Damian, Smagowicz Szymon.
trenerzy:
Katarzyna Pawłowska, Bartłomiej Jarosz

1/16 Pucharu ZPRP młodziczek

W dniach 26-28 kwietnia 2019 odbył się w Kielcach turniej piłki ręcznej, w którym nasze zawodniczki wywalczyły awans do dalszych gier.
SKS Kusy – Korona Handball 20:21
UKS Jedynka Łuków – SKS Kusy 19:21
SKS Kusy – Olszynka Dzikowiec 28:10
Brawo dziewczęta, brawo trenerki 🙂

Najskuteczniejszą zawodniczką została: Weronika Janus
Skład drużyny:
Gałan Wiktoria, Plucińska Oliwia, Szukiel Martyna, Zając Kornelia, Leśniak Nikola, Kopycińska Zuzanna, Krasek Julia, Kowalczyk Marcelina, Makara Zuzanna, Rogóż Weronika, Michalec Karolina, Pituła Nikola, Janus Weronika, Szafrańska Oliwia, Walczak Emilia, Pękala Gabriela.
trenerki:
Anna Burek, Lidia Walczyk

39  Turniej Piłki Ręcznej Lajkonik Cup 2019

1259 zawodniczek i zawodników walczyło w Krakowie o Puchar Lajkonika.

W turnieju wystartowało łącznie 94 zespoły z całej Polski i Europy.
Zawody odbywały się w sześciu kategoriach wiekowych:
dziewcząt rocznik 2005, 2006 i 2007 i chłopców  2004, 2005 i 2006. Trzy dniowa rywalizacja o Statuetkę Lajkonika odbywała się na 9 w halach sportowych.

więcej informacji na stronie turnieju lajkonikcup.pl

galeria zdjęć

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU

Dziewczęta rocznik 2005
1) Handball club *BNTU-BelAZ* I Białoruś
2) ŠŠK pri SLŠ Prešov Słowacja
3) KAUNO R.SM Litwa

Dziewczęta rocznik 2006
1) RCOR Białoruś
2) UKS Bukowia
3) MKS Victoria Świebodzice

Dziewczęta rocznik 2007 i młodsze
1) UKPR Agrykola I Warszawa
2) UKPR Agrykola II Warszawa
3) SP13 MTS Żory

Chłopcy rocznik 2004
1) MKS Ustroń
2) Önnereds HK I Szwecja
3) SKS Kusy Kraków

Chłopcy rocznik 2005
1) UKPR Agrykola Warszawa
2) KS ARENA Busko-Zdrój
3) MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

Chłopcy rocznik 2006 i młodsi
1) UKPR Agrykola Warszawa
2) SKF Wisła Płock
3) MKS Pałac Młodzieży Tarnów

wyniki meczów na stronie mecze.lajkonikcup.pl